DEVLET OKULLARI

DEVLET OKULLARI

Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu teknik şartnameye uygun olarak Tasarım ve Beceri Atölyelerinizi kuruyor, sertifikalı eğitici eğitimleri veriyoruz. Teknoloji tabanlı eğitimlerde oluşturduğumuz online eğitim platformu ile eğiticilerimizin işini kolaylaştırarak etkin bir öğrenme sağlıyoruz. Devlet okulları ile yaptığımız çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.
TASARIM VE BECERİ ATÖLYELERİ KURULUMU

Milli Eğitim Bakanlığının belirlemiş olduğu teknik şartnameye uygun olarak Yazılım ve Tasarım, Ahşap ve Metal, Fetem, Müzik,Yaşam ve Beceri, Spor Salonları, Drama ve Eleştirel Düşünce ve Görsel Sanatlar Atölyeleri için mobilya, donatım ve sarf malzeme seçenekleri için bize ulaşabilirsiniz. Ülke genelinde %100 memnuniyet garantisi ile anahtar teslim olarak kurduğumuz atölyelerden bir taneside neden sizin atölyeniz olmasın...

DANIŞMANLIK HİZMETİ

Gençlik Bakanlığı, Kalkınma Ajansları, Dernekler Dairesi vb. kurumların vermiş olduğu hibe desteklerine proje yazmayı düşünüyorsunuz, ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz! Destekler sayesinde okulunuza kazandıracağınız atölyelerde/projelerde ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek bir katkıda bulunmak isteriz. Ayrıntılı bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

TBA AKADEMİ ONLİNE DERSLERİ

Okulunuzda kodlama yapmak istiyorsunuz, fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Ya da kodlamada yenilikci ders içeriği arıyorsanız tbaakademi.com üzerinden ana okulu, ilkokul, ortaokul ve lise eğitim seviyelerinde kodlama, robotik, 3 boyutlu tasarım...gibi birçok ders içeriğine ulaşabilirsiniz. Gelin bizimle çalışın, ücretsiz olarak ders içerikleri erişin!

SERTİFİKALI EĞİTİCİ/ÖĞRENCİ EĞİTİMİ

Alanında profesyonel eğitmenler tarafından blok tabanlı kodlama, metinsel kodlama, robotik, 3 boyutlu tasarım ve yazıcı eğitimi, sanal gerçeklik, hobi/profesyonel drone eğitimi...gibi birçok alanda sizlere sertifikalı eğitimler sunmaktayız.

3 BOYUTLU TASARIM ATÖLYELERİ

Herkes hayal kurabilir ama önemli olan hayallerinizi gerçekleştirmektir. Siz değerli öğretmenlerimizin hayallerini kurduğu 3 boyutlu tasarım atölyelerini kurarak, öğrencilerinizin hayallerini gerçekleştirmesini sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

HOBİ/PROFESYONEL DRONE KİT VE EĞİTİMLERİ

Öğrencilerinizin ve siz değerli öğretmenlerimizin yeni teknolojileri öğrenmelerini önemsiyoruz. Yaş gruplarına göre hobi dronundan profesyonel drone eğitimlerine kadar birçok insansız hava aracı eğitim hizmeti vermekteyiz.

SANAL GERÇEKLİK VE ARTTIRILMIŞ GERÇEKLİK

Türkiye'de ilk defa "Sanal Gerçeklik İle Arapça Dil Eğitim Sınıfı" firmamız tarafından yapılmıştır. Sanal gerçeklik veya arttırılmış Gerçeklik ile projelerinizi şekilendirmeden önce veya projelerinizi gerçekleştirirken firmamızın bilgi birikiminden yararlanarak, projenizi en iyi şekilde oluşturabilirsiniz.

KODLAMA VE ROBOTİK ATÖLYELERİ

Öğrencilerinizin yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilmesi için oluşturacağınız kodlama ve robotik atölyelerinde profesyonel ellerden destek alarak en iyiye ulaşabilmek artık çok kolay. Birçok ilde %100 müşteri memnuniyeti ile kurduğumuz atölyelerimiz arasında sizleride görmek isteriz.

AHŞAP VE METAL İŞLEME ATÖLYELERİ

Öğrencilerinizn farklı alanlardaki özelliklerini keşfedebilmek ve el becerilerini geliştirebilmek için tercih edilen atölyelerden olan ahşap ve metal atölyeleri için firmamız iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

VE DİĞERLERİ...

Öğrencilerimizin kendilerini keşfetmelerini sağlayacak Bisiket Atölyesi, Fetem, Müzik,Yaşam ve Beceri, Spor Salonları, Drama ve Eleştirel Düşünce, Görsel Sanatlar Atölyeleri...gibi birçok atölye kurulum ve eğitimleri ile hizmetinizdeyiz.