ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübemiz ile kurumunuza ücretsiz olarak, istemiş olduğunuz atölyelerden kuruyoruz. Uzman akademisyen ve teknik ekip ile herzaman sizinle etkileşim halinde danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Ayrıca her eğitim öğretim döneminde atölyelerinizi yeniden revize ederek ilk günkü gibi çalışır hale getiriyoruz. Özel Eğitim Kurumları çalışmalarımız hakkında aşağıdan bilgi alabilirsiniz.
TASARIM VE BECERİ ATÖLYELERİ KURULUMU

Kodlama, Robotik, 3 boyutlu Tasarım Atölyeleri...gibi birçok etkinliği içeriğinde barındıran atölyeleri ücretsiz olarak Özel Eğitim Kurumunuza kurulumunu yapıyoruz. Atölyeleriniz için birbirinden zengin içeriklere sahip olan tbaakademi.com online eğitim platformuna ücretsiz erişim hakkı veriyoruz. Ayrıntılı bilgi için iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

TBA AKADEMİ ONLİNE EĞİTİM PLATFORMU

Özel Eğitim Kurumlar için Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise eğitim seviyelerini kapsayacak şekilde birbirinden zengin online ders içerikleri tbaakademi.com'da. Derslere ulaşmasını isteğiniz öğrenci ve öğretmenlerinize tbaakademi.com üzerinden birer kullanıcı kimliği tanımlayarak, istedikleri anda istedikleri cihazdan kendilerine tanımlanmış olan eğitimlere ulaşmalarını sağlıyoruz. Çünkü yaratıcılığı zaman ve mekanla kısıtlamak çözüm değil, çözümsüzlüktür.

YENİLEME/REVİZE GARANTİSİ

Artık kurumunuzda kullandığınız kodlama, robotik, 3D yazıcı...gibi atölyelerin cihazları için teknik servis barındırmaya veya ücret ödemeye son. Tba akademi eğitim platformuna üye olan Özel Eğitim Kurumları sistemde oldukları süre boyunca vermiş olduğumuz ürünleri her ay ücretsiz olarak tamir ediyoruz. Yada her eğitim öğretim yılı itibariyle arızalanları yenisi ile değiştiriyor veya revize ediyoruz. Artık atölyeniz ilk günkü gibi yeni kalacak!

DANIŞMANLIK / KONFERANS HİZMETİ

Gerçekleştireceğiniz projelerinizde uzman ekibimiz tarafından ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek bir katkıda bulunmak isteriz. Ayrıca öğrencilerinizin veya öğretmenlerinizin teknoloji tabanlı biliçlendirme etkinliklerinde firmamız bünyesinde bulunan uzman personel tarafından kurumunuza özel ücretsiz olarak konferans/seminer etkinliklerinde konuşmalarda bulunabiliriz.

TBA AKADEMİ ONLİNE DERSLERİ

Okulunuzda kodlama yapmak istiyorsunuz, fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Ya da kodlamada yenilikci ders içeriği arıyorsanız tbaakademi.com üzerinden ana okulu, ilkokul, ortaokul ve lise eğitim seviyelerinde kodlama, robotik, 3 boyutlu tasarım...gibi birçok ders içeriğine ulaşabilirsiniz. Gelin bizimle çalışın, ücretsiz olarak ders içerikleri erişin!

SERTİFİKALI EĞİTİCİ/ÖĞRENCİ EĞİTİMİ

Alanında profesyonel eğitmenler tarafından blok tabanlı kodlama, metinsel kodlama, robotik, 3 boyutlu tasarım ve yazıcı eğitimi, sanal gerçeklik, hobi/profesyonel drone eğitimi...gibi birçok alanda sizlere sertifikalı eğitimler sunmaktayız.

3 BOYUTLU TASARIM ATÖLYELERİ

Herkes hayal kurabilir ama önemli olan hayallerinizi gerçekleştirmektir. Siz değerli öğretmenlerimizin hayallerini kurduğu 3 boyutlu tasarım atölyelerini kurarak, öğrencilerinizin hayallerini gerçekleştirmesini sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

HOBİ/PROFESYONEL DRONE KİT VE EĞİTİMLERİ

Öğrencilerinizin ve siz değerli öğretmenlerimizin yeni teknolojileri öğrenmelerini önemsiyoruz. Yaş gruplarına göre hobi dronundan profesyonel drone eğitimlerine kadar birçok insansız hava aracı eğitim hizmeti vermekteyiz.

SANAL GERÇEKLİK VE ARTTIRILMIŞ GERÇEKLİK

Türkiye'de ilk defa "Sanal Gerçeklik İle Arapça Dil Eğitim Sınıfı" firmamız tarafından yapılmıştır. Sanal gerçeklik veya arttırılmış Gerçeklik ile projelerinizi şekilendirmeden önce veya projelerinizi gerçekleştirirken firmamızın bilgi birikiminden yararlanarak, projenizi en iyi şekilde oluşturabilirsiniz.

KODLAMA VE ROBOTİK ATÖLYELERİ

Öğrencilerinizin yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilmesi için oluşturacağınız kodlama ve robotik atölyelerinde profesyonel ellerden destek alarak en iyiye ulaşabilmek artık çok kolay. Birçok ilde %100 müşteri memnuniyeti ile kurduğumuz atölyelerimiz arasında sizleride görmek isteriz.

AHŞAP VE METAL İŞLEME ATÖLYELERİ

Öğrencilerinizn farklı alanlardaki özelliklerini keşfedebilmek ve el becerilerini geliştirebilmek için tercih edilen atölyelerden olan ahşap ve metal atölyeleri için firmamız iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

VE DİĞERLERİ...

Öğrencilerimizin kendilerini keşfetmelerini sağlayacak Bisiket Atölyesi, Fetem, Müzik,Yaşam ve Beceri, Spor Salonları, Drama ve Eleştirel Düşünce, Görsel Sanatlar Atölyeleri...gibi birçok atölye kurulum ve eğitimleri ile hizmetinizdeyiz.